Dostawa odbywa się na terenie Polski za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej (Kurier48) oraz DPD, dlatego konieczne jest podanie numeru tel do listu przewozowego. Sprzedawca nie wysyła paczek za pobraniem. Koszt przesyłki na terenie Polski niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów to 13,50zł (Kurier 48), 14,50 DPD. Termin wysyłki zamówienia: 2-5 dni roboczych od otrzymania płatności (nie dotyczy sytuacji, gdy dany przedmiot ma w opisie inny czas wysyłki, jest to przedsprzedaż itp. Co do zamówień indywidualnych, spersonalizowanych - Sprzedawca poinformuje klienta o planowanym czasie wysyłki).

Sprzedawca nie odpowiada za opóźnienia wynikające z winy przewoźników.

UWAGA - OD 16 MARCA (do odwołania) MOŻLIWE ZNACZNE OPÓŹNIENIA W DOSTAWIE Z POWODU WPROWADZENIA STANU ZAGROŻENIA EPIDEMICZNEGO W POLSCE. Wysyłka jedynie kurierem DPD w cenie 13zł oraz paczkomatami InPost w cenie 12zł, będzie odbywać się raz w tygodniu (po weekendzie). Przepraszamy za niedogodności.

W sytuacji, gdy Klient nie poda nr telefonu, Sprzedawca podejmie 3-krotną próbę kontaktu mailowego w celu uzupełnienia danych. Gdy kontakt się nie powiedzie, Sprzedawca wyśle przesyłkę listem poleconym lub paczką pocztową.

W przypadku wysyłki za granicę Klient proszony jest o kontakt poprzez formularz na stronie lub na kotterfuter@gmail.com. Koszt przesyłki jest wówczas obliczany indywidualnie, w zależności od wagi i kraju docelowego.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl (z siedzibą ul. Wielicka 72, 30-552 Kraków). Możliwy jest również tradycyjny przelew bankowy – dane do wpłaty:

76 1050 1474 1000 0097 1269 0784 (ING Bank Śląski)

Odbiorca:

Grzegorz Libera

Gubałówka 215G

34-500 Zakopane


W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia.

FAKTURY: Na życzenie Sprzedawca wystawia faktury - należy wówczas skontaktować się ze Sprzedawcą poprzez formularz Kontakt, bądź za pośrednictwem maila kotterfuter@gmail.com

Paypal: kotterfuter@gmail.com