Świeca w kubku ELIKSIR SZCZĘŚCIA

89,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Wyjątkowa świeca sojowa w kubku, wyprodukowana we współpracy z firmą WOSK i KNOT <3

Zapakowana w gustowne pudełko, kotowy prezent!

JAK TO PACHNIE?

Jak gorące kłakao albo płatki Chocapic:D Zapach jest dość intensywny (świece są świeżutkie wykonane 30 stycznia 2023r., po ok 2 tygodniach powinny zyskać na wyrazistości) 

Nuty zapachowe: ziarno kakao, belgijska czekolada, mleko, trzcina cukrowa, cukier waniliowy, laska cynamonu

Czas palenia: 50h
Pojemność netto świecy: duża, 300 ml

Skład: 100% wosk sojowy, olejki zapachowe z certyfikatem IFRA

KUBEK BEZ NADRUKU (biały napis i łapki to naklejki): 350ml to emalia z Olkusza, po zużyciu świecy wystarczy go umyć, odkleić nalepki i można normalnie używać:) UWAGA: emalia nie nadaje się do mikrofali, trzeba też uważać z gorącymi napojami (kubek może się nagrzać cały razem z uchem, długo trzyma ciepło). Gdy pali się w nim świeca nie dotykać/nie przenosić kubka w inne miejsce.

Instrukcja używania: Przed każdym paleniem przytnij knoty do długości ok 0,5cm. Pierwsze palenie powinno trwać 3 godziny lub do czasu pełnego upłynnienia wosku w górnej części świecy (tzw. basen), każde kolejne palenie nie powinno trwać dłużej niż 3 godziny.  Płomień najlepiej ugaś specjalnym gasidłem. Zmniejszy on kopcenie i ostry zapach towarzyszący zdmuchnięciu świecy. Nie stawiaj świecy na metalowej pokrywce, używaj podkładek stanowiących barierę cieplną dla gorącego szkła (świeca NIE ZAWIERA w zestawie podkładki).

Zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie! Świece nie nadają się do spożycia. Produkt trzymaj poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Nigdy nie pozostawiaj odpalonej świecy bez nadzoru, trzymaj  z dala od przeciągów, wentylatorów sufitowych i wszelkich prądów powietrza. Umieść produkt na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni.